Kostka brukowa

kostkaNa skutek działających czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia atmosferyczne, promienie UV, woda, wysokie i niskie temperatury, zalegający śnieg itp. kostka brukowa z czasem traci swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Wszystko to powoduje, że dach szybko się niszczy i dodatkowo zaczynają porastać ją glony, pleśnie, mchy i różnego rodzaju grzyby. Wygląd takiej kostki na pewno nie jest walorem estetycznym naszego domu.

 

Oferujemy Państwu usługi w zakresie :

 • mycia/ czyszczenia i konserwacji kostki brukowej ( m.in. z mchu, glonów )
 • usuwanie wykwitów wapiennych
 • usuwanie plam po olejach
 • usuwanie sadzy
 • usuwanie pozostałości bitumicznych ( np. smoła)

Impregnacja
Impregnaty wnikają w strukturę materiału, a zaimpregnowana powierzchnia jest chroniona przed działaniem rozpuszczonych i zawartych w wodzie zanieczyszczeń oraz związków chemicznych. Podnosi się jednocześnie jej odporność na ścieranie. Impregnaty zapobiegają wnikaniu brudu chroniąc w ten sposób nawierzchnię i ułatwiając jej czyszczenie. Wzmacnia się również ochronne działanie preparatów przeciw grzybiczych przed działaniem deszczu, a w zimie ogranicza szkodliwe działanie lodu pozostawiając wodę na zewnątrz bruku. Widocznym działaniem odpowiednio dobranego impregnatu jest trwała poprawa kolorystyczna bruku.
Zastosowanie impregnacji środkami barwnymi – trwale zmieniającymi kolor powierzchni, stosuje się do odświeżenia koloru lub też całkowitej jego zmiany.
Preparaty używane do koloryzacji kostki wnikają w jej strukturę, czego efektem jest impregnacja kostki. Dzięki temu kostka w znacząco mniejszym stopniu chłonie wodę, w której rozpuszczone są brud.

Koszt wykonania prac jest wyliczany indywidualnie po oględzinach miejsca wykonania usługi.  Dla każdego Klienta wykonujemy indywidualną wycenę.

Kontakt 609-208-920

Usługi realizujemy na szerokim terenie woj. pomorskiego jak:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, okolice trójmiasta, Pruszcza Gdańsk, Żukowo, Kartuzy, Somonino, Banino, Przodkowo i inne miejscowości.

 • Galeria z naszych prac

  czyszczenie-kostki-5-3 dsc01293 malowanie-dachu-1-4-po malowanie-dachu-4-5
 • Polub nas na:

 • Gdzie?

  Usługi realizujemy na terenie woj. pomorskiego jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot, okolice trójmiasta, Pruszcza Gdańsk, Żukowo, Kartuzy, Somonino, Banino, Przodkowo i inne miejscowości.
 • Dane kontaktowe

  tel.: 609-208-920 email: kontakt@clean-dach.pl